İletişim: 0532 178 2315

“Yük taşımacılığı” denilince akla elbette Baki Elen nakliyat hizmetleri gelmeli. Ancak asıl anlamı, mobilya, otomobil parçaları, makineler, gıda, çeşitli sarf malzemeleri vb. gibi çok sayıda malın nakliyesidir. Tüm işletmelerin nakliye ihtiyaçları vardır ve bir yere gitmesi gereken çeşitli ürünler ve yükler olabilir. Müşterilerinizin de memnun olmasını sağlamak için hızlı nakliyat önceliğimizdir!

Bu tür ürünleri büyük miktarlarda gönderirken, güvenlik, ürünlerin sağlam ve hızlı teslimat güvencesi istersiniz. Karayolu taşımacılığı yaparken yük taşımacılığı öneminin devreye girdiği yer burasıdır ve bunu sunan epeyce şirket vardır. Ancak, öne çıkmayı ve yalnızca en iyi hizmetleri değil, aynı zamanda en iyi fiyatları da sunmayı seviyoruz!

Ağır Yük Taşımacılığı

Ürünlerinizin kamyonlarımızda düzgün bir şekilde paketlenmesini sağlayacağız; tüm uygun evraklar doğru bir şekilde doldurulur ve ürünlerinizin genellikle 24 saat içinde güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlarız. Bu güvenceyi istediğinizi anladığımız için müşterilerimizle iletişim kuruyor ve yükünüzün nerede olduğu konusunda sizi bilgilendiriyoruz.

Sunabileceğimiz, güvenlik, müşteri hizmetlerine kolay erişim ve genellikle 24 saat içinde hızlı teslimattır. Gebze, Dilovası, Dudullu, Tuzla ve Türkiye’nin her yerine nakliyat gönderiyoruz ve sözlerimizi yerine getirmekten gurur duyuyoruz. Sadece sunduğumuz hizmetlerden memnun kalmanızı değil, aynı zamanda yükünüzün hedeflenen yere mükemmel durumda ve zamanında ulaşacağını bilmenin rahatlığını da yaşamanızı istiyoruz.

Nakliye ihtiyaçlarınız için tüm bunlar ve daha fazlasını sunuyoruz. Biz yük taşımacılığında yerel işletme olarak başlayıp Türkiye geneline hizmet vermekte olup 10 yılı aşkın bir süredir memnun müşteriler sağlamanın gururunu yaşıyoruz! Ulaşılması zor, uzak yerlere bile gidiyoruz, çünkü taşıdığımız yüklerin müşterilerimiz için önemli olduğunun farkındayız!

İşi ve müşteri memnuniyetini herkesten daha iyi anlıyoruz, bu nedenle bugün kargo yük taşımacılığı ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmaya hazırız!

Faaliyet gösterdiğimiz nakliyat bölgeleri hakkında bilgi edinin.