Karayolu taşımacılığı klasik bir yük taşımacılığı yöntemidir ve günümüzde birçok ihtiyaca uygun çok yönlü bir seçenek olmaya devam etmektedir. Baki Elen nakliyat hizmetleri olarak her türlü ulusal ve uluslararası karayolu taşımacılığı sunuyoruz.

Kısa ve orta mesafelerde hızı, esnekliği ve kapıdan kapıya hizmet vermesi karayolu taşımacılığının avantajları arasındadır. Belirli bir rotanın ve kargonun gereksinimlerine kolayca uyarlanabildikleri ve yine de çok rekabetçi bir fiyat sunduğundan, karayolu taşımacılığının lojistiğini başlatmak uzun sürmez.

Her türlü yükten, komple yükleri hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ederek taşıyoruz. Kamyon araç filomuz ve sağlam bir ortak ağımız sayesinde size verimli ve modern bir karayolu taşımacılığı hizmeti sunabiliriz.

nakliyat-teklifi-alin

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Garantili güvenlik ve zamanında teslimat ile modern bir uluslararası karayolu yük taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Çözümlerimiz sayesinde Dünyanın bir çok yerine uygun fiyatlara mal gönderebilirsiniz.

Karayolu Yük Taşımacılığı Türleri

Karayolu yük taşımacılığında, taşınacak yükün türüne bağlı olarak bir takım değişkenler devreye girmektedir. Farklı mal türleri, elleçlenmesi, yüklenmesi, boşaltılması ve kamyonda istiflenmesi için farklı türde bakım gerektirir. Her tür yükün gerektirdiği özel özen konusundaki uzman bilgimiz sayesinde Baki Elen nakliye hizmetleri olarak her türlü yükünüzü taşımada uzmanız.

Dökme yüklerin karayolu taşımacılığı

Dökme yük, taşıma aracının kendisinin konteyner görevi gördüğü, ambalajlı veya ambalajsız büyük miktarlarda taşınan yüktür. Hem katı hem de sıvı dökme yük, yük kaybını azaltmak için özellikle dikkatli istifleme gerektirir.

Baki Elen’de, dökme yüklerin karayolu taşımacılığının yanı sıra, özellikle söz konusu yük, yakıt veya kimyasallar gibi tehlikeli olduğunda, taşınması için gereken makine ve aletlerin nasıl ele alınacağını biliyoruz.

Ağır yük taşımacılığı

Sevk edilecek ağır bir yükünüz varsa , taşınması için vinç veya kaldırma platformları gibi ekipmanlar gerektirebilir. Baki Elen, makine, endüstriyel ve inşaat malzemeleri de dahil olmak üzere ağır yüklerin karayolu taşımacılığında deneyimlidir.

Özel onaylı araçlar sağlamanın yanı sıra kalifiye işçi ile ağır yüklerinizi operasyonun başından süre bitimine kadar güvenle hedefine ulaşacağını garanti ederiz.

Kuru yük karayolu taşımacılığı

Kuru yük veya genel karayolu taşımacılığı ile özel taşıma ekipmanı veya koşulları gerektirmeyen yükleri kastediyoruz . Bu, karayoluyla taşınan malların çoğunu kapsar.

Bu tür yükler paketler halinde veya paletler üzerinde taşınmaktadır. Koli, çuval veya kutu gibi kendi ambalajlarına sahip olduklarından kuru yük taşımacılığı operasyonu daha sorunsuz yapılabilmektedir.

Tehlikeli Maddelerin (Yük) Karayolu Taşımacılığı

ADR taşımacılığı (Tehlikeli Mallar Taşıma Anlaşması) olarak da bilinen tehlikeli maddelerin karayolu taşımacılığı, özellikle hassas elleçleme gerektirir ve bir dizi yasal gereklilik ve şartnameye tabidir.

Tehlikeli maddelerin taşınması ve elleçlenmesiyle ilgili kazalar, insanlar ve çevre için ciddi sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle bu tür taşımaların yetkili olmayan kimseye bırakılmaması, taşıma zincirinin tüm aşamalarında malları kontrol edebilen bir şirket tarafından yapılması gerekir.

Baki Elen, ADR sevkiyat ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir güvenilirlikle ve yasaların talep ettiği tüm standartlara uygun olarak karşılamak için tehlikeli madde taşımacılığını sunmaktadır. Burada, taşınan birimlerin ambalajlanması, etiketlenmesi ve işaretlenmesi ile yükün söz konusu birimlere yüklenmesi ve istiflenmesi sırasındaki güvenlik ile ilgili spesifikasyonlara atıfta bulunuyoruz.

Tedarik zincirini optimize etmemizi sağlayan kalifiye personel, gerekli araçlar ve deneyim ile çalışıyoruz, böylece mallarınız kazasız bir yolculuktan sonra sağlam bir şekilde hedefe ulaşmaktadır.

Bizi 0532 178 23 15 numaralı telefondan arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.