Taşımacılık ve nakliyat, bir rüzgar türbini yenilenebilir enerji projesinin lojistik ve maliyet yapısının kritik bir parçasıdır ve Türkiye’nin yerli üretime kaymasının nedenlerinden biridir. Rüzgar türbinlerinin büyük, ağır bileşenlerinin nakliyesi ve lojistiği ile ilgili maliyetler, türbin ve bileşen üreticilerinin rekabet gücünü artırmak için türbin teslimatının nihai noktasına mümkün olduğunca yakın bir işletme kurmasını arzu edilir kılmaktadır. Türbin kurulumunda diğer faktörlerin yanı sıra nakliye ve lojistik de önemli faktörlerden biridir. Baki Elen nakliyat firması, rüzgar türbini kanatları nakliyesi ve kule bölümlerinin taşınması söz konusu olduğunda maliyet etkinliği ve güvenilirlik sunabilir. Ağır yük römorkları yelpazemiz, en uzak bölgelere teslimat yapma esnekliğine sahip olduğumuz anlamına gelir.

yenilenebilir-enerji-tasimaciligi

Daha uzun kanatlar ve daha büyük çaplı kule bölümleri, proje bazında gelişmiş planlama gerektiriyordu ve ulaşım ve lojistik sağlayıcılar, türbin üreticileri ve yerel yetkililer arasında yakın işbirliği kritik önem taşıyor. Taşımacılık ve üçüncü taraf lojistik sağlayıcıları, verimli ve uygun maliyetli çözümlerin mevcut olduğundan emin olmak için üreticilerle daha yakın çalışmak istiyor.

Baki Elen nakliyat firmasının neler sunabileceği hakkında daha fazla bilgi için lütfen 0532 175 4245 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.

Faaliyet gösterdiğimiz nakliyat bölgeleri hakkında bilgi edinin.