İnşaat sektörü son derece çeşitlidir ve taş ocakları, madencilik ve ormancılıktan bina yapı altyapısının üretimine ve ayrıca çeşitli ürünlerin tedariği ve bakımına kadar çeşitli faaliyetlerde bulunur. Sektör, yaklaşık %10’unu oluşturan üç milyondan fazla istihdam oluşturmaktadır.

Türkiye inşaat üretimi ciddi büyüklüktedir ve hem özel hem de kamu sektöründe faaliyet göstermektedir. Devlet Toki inşaat stratejisi kapsamında, ana inşaat sektörleri ticari ve sosyal, konut ve altyapı sektörleridir. Bunun içinde, inşaatın kabaca %60’ı yeni binaların bir sonucuyken, %40’ı bakım ve yenilemedir. Bu bakımdan yapı inşaat malzeme ve ekipmanları taşımacılığı ülkemizin nakliyat sektörü açısından ciddi öneme sahiptir.

Baki Elen nakliyat hizmetleri şirketinde ihtiyaç duyduğunuz inşaat ekipmanlarını ve parçalarını taşımaya uygun bir dizi aracımız var.

yapi-insaat-malzeme-ve-ekipmanlari-tasimaciligi

İnşaat sektöründe size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi için, hizmetlerimiz, treyler yük taşıma araçları veya filomuz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin, 0532 178 2315 numaralı telefondan bizi arayın. Veya talep ettiğiniz yapı inşaat malzeme ve ekipmanları taşımacılığı teklifi için info@bakielen.com adresinden e-posta yoluyla iletişime geçin.

Tüm inşaat işleri ayrı ayrı fiyatlandırılır, yani gereksinimleriniz deneyimli ekip üyelerimizden biri tarafından dikkatlice analiz edilir. Bugün iletişime geçin ve size hızlı bir şekilde dönüş yapalım. Yapı inşaat ekipmanları taşımacılığı ve nakliyat ihtiyaçlarınız için bizi tercih edebilirsiniz.

Yapı inşaat sektörü için hizmetlerimiz:

  • Kireç, alçı, kaolin ve kuvars taşı ve kumu gibi yapı malzemelerinin taşınması.
  • Taşımaların, nakliye araçlarının ve iş süreçlerinin analizi ve optimizasyonu.
  • Türkiye genelinde depo lojistiği hizmetleri.
  • Tedarik, dağıtım ve bakım lojistik hizmetleri.
  • Demiryolu odaklı, çok modlu lojistik çözümlerin geliştirilmesi.

Nakliye hizmetleri sunduğumuz sektörler hakkında daha fazla bilgi almak için nakliye blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.