Tuzla Nakliyat Hizmetleri

Tuzla, organize sanayi bölgesi ve tersanecilik açısından oldukça gelişmiş bir bölge konumundadır. Bölgede taşımacılık talebi bir hayli fazladır. Tuzla nakliyat firması olarak organize sanayi bölgesi fabrika, tersane yat ve tekne taşımacılığı, inşaat, yük ve ürün nakliyatı gibi çok çeşitli projelerde faaliyet göstermektedir. Çelik gövdeli altı tekerlekli damperler, lowbed taşımacılığı ve genel erişim kamyonu gibi çok çeşitli modern araç filosu sunuyoruz.

Kaliteli hizmet önceliğimizdir, bu nedenle deneyimli nakliye ekibimizin programları ve teslimat sürelerini takip etmesini sağlamak, filonun etkinliğini optimize etmek ve yüklerin her seferinde doğru ve zamanında teslim edilmesini sağlamak için araçlarımıza GPS izleme yetenekleri uyguladık.

Tuzla nakliyat firması araç sürücülerinin sahip olduğu bilgi ve deneyimle, ürününüzün zamanında, profesyonel ve güvenli bir şekilde teslim edildiğinden emin olabilirsiniz. Uzman ekibimiz konteyner taşımacılığında nelere dikkat edilmesi gerektiğine kadar bir çok taşımacılık teknik bilgilerine hakim durumdadır.

Tuzla Ağır Yük Taşımacılığı Firması

Ağır nakliye taşımacılığından lojistik hizmetlerine ve inşaat malzemeleri taşımacılığına kadar birçok sektörde hizmet veren geniş bir ağır araç filosu işletiyoruz.

Güvenlik bizim önceliğimizdir ve bu nedenle düzenleyici gereksinimleri aşmamızı ve ekibimizin tüm güvenlik ve kalite standartlarıyla güncel kalmasını sağlamak için gelişmiş bir güvenlik sistemi ve sürecine sahibiz. Bunun bir parçası olarak, GPS izleme sistemleri, sürücü davranışını izleme yeteneği vermek ve yorgunluk yönetimine uyumu sağlamak için uygulanmaktadır.

İstanbul ve Tuzla bölgesinde ağır araç standartlarını karşılama konusundaki güçlü taahhüdümüz, işimize verdiğimiz değerden oluşur.

Baki Elen taşımacılık ve nakliyat firması, güvenli ve güvenilir bir şekilde olağanüstü müşteri hizmeti sunmaya kendini adamıştır.

tuzla-nakliyat

tuzla-nakliyat

Tuzla Ambarı Firmaları

Baki Elen nakliyat şirketi, Tuzla ambarlı firmaları arasında özel taşımacılık alanındaki en büyük firmalardan biridir. Büyük, ağır, geniş veya uzun her türlü yükleri taşıyoruz. Baki Elen’in filosu, her türlü özel nakliye özetini yerine getirmek için tasarlanmış çeşitli araç ve treylerden oluşmaktadır. Tuzla Orhanlı ambarları, sanayi ve ekonomi açısından bölgenin dinamosu olarak öne çıkmaktadır.

Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak için, düz yarı römorklar, büyük, uzun ve römorklar, jumbo arabalardan oluşan geniş bir ekipman yelpazesi sunuyoruz. Bu, özel vinçli kamyonlar ve kamyonetlerden oluşan filomuzun en üstündedir. Ayrıca, hem yerel hem de ulusal olarak geniş bir iletişim ağına sahibiz ve her türlü nakliye görevini yerine getirmemize olanak tanıyan araçlar, vinç taşımacılığı olarak mobil vinçler, kamyonlar ve tekneler tedarik ediyoruz.

Tuzla Nakliyeciler

Baki Elen Tuzla Nakliyat firması, hem nakliyeciler araştırma öncesinde hem de nakliye sırasında göreve yardımcı olan kendi proje yöneticisi ile özel taşımacılık konusunda uzun ve geniş deneyime sahiptir. Buna ek olarak, eşlik eden araba görevleri için çok yetenekli sürücülerin yanı sıra gerektiğinde yardımcı olan kendi servis arabamızı kullanıyoruz.

Büyük, ağır, geniş veya yüksek paketleri taşımak için bir araba gerektirmeyen, kendi güç paketine sahip kendinden hareketli akslar da sunabiliriz.

Özel işlerin yapılması için kriko ve çeşitli ekipmanlarımız mevcuttur.

Bize hemen ulaşmak için: 0532 178 2315