İletişim: 0532 178 2315

Tüm nakliye ve taşımacılık hizmetlerimiz için geniş bir uzman ve standart araç ve treyler yelpazesi sunuyoruz. Filomuzdaki çeşitli birçok araçla Baki Elen nakliyat firması, ekipmanınızı, tesisinizi ve makinenizi fabrikanızdan müşterinize taşımak için ideal bir donanıma sahiptir.

Filomuz, daha küçük ekipmanları taşımak için uygun olan taşıma kapasitesine sahiptir. Tekerlekli tesisler için alçak ve yarı alçak yükleyici filomuz, kolay yükleme ve boşaltma için rampaları ile ideal bir ulaşım şekli sağlar.

Operasyonlarınız için doğru makineleri kullanmanın önemli olduğunu anlıyoruz, bu nedenle Türkiye’de fabrikadan müşteriye güvenli ve verimli bir nakliye hizmeti sağlamak için çalışıyoruz. Kırıcılar, elekler, kuleler ve paletli vinçler de dahil olmak üzere bir dizi inşaat tesisi ekipmanını taşıyan Baki Elen nakliyat firması, Kocaeli’nin, Gebze’nin ve Türkiye’nin en büyük inşaat şirketlerinden bazı kuruluşlarla birlikte çalışmakta ve onlara Türkiye genelinde uzman tesis ve makine taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.

tesis-ve-makine-tasimaciligi

Fabrika Tesis Nakliyat Hizmetleri

Tüm şoförlerimiz, her türlü fabrika tesisi ve makinenin yüklenmesi ve boşaltılması ile halat ve kaplamanın emniyete alınması konusunda deneyimli olup, yükünüzün varış noktasına güvenli ve zamanında ulaşmasını sağlar. Ağır nakliye ve nakliye endüstrisinde 10 yılı aşkın deneyime sahip olan şirketimiz, petrol ve gaz endüstrisi veya inşaat endüstrisi için tüm tesis ve makine ekipmanlarının hareketinde tamamen yetkindir.

Tesis ve makine taşımacılığı hizmetimiz hakkında rekabetçi bir fiyat teklifi almak veya hizmetlerimiz, filomuz ve diğer araçlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün nakliye planlamacılarımızdan birini 0532 175 4245 numaralı telefondan arayın ve Baki Elen’i bir sonraki nakliye projeniz için ilk bağlantı noktanız yapın.

Çevrimiçi iletişim formumuz aracılığıyla bizimle iletişime geçin ve uzman ekip üyelerimizden biri süreci en kısa sürede başlatmak için size geri dönecektir.

Faaliyet gösterdiğimiz nakliyat bölgeleri hakkında bilgi edinin.