Serdivan Nakliyat Hizmetleri

Serdivan ilçesi tarım ve hayvancılık açısından son derece gelişmiş ve ülke ekonomisine destek vermektedir. Serdivan ağır nakliyat ihtiyaçlarında uzman kadromuz ilçemize hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır. Sakarya’nın en büyük ilçelerinden biri olan bölgenin gelişmekte olan ilçesine nakliyat firmaları hizmet vermek istemektedir. Lojistik faaliyet olarak akla öncelikle taşıma (nakliyat) faaliyeti gelmektedir. Ancak tedarik zinciri içerisinde gerçekleştirilen lojistik faaliyetlerin alanı taşıma faaliyetleri ile sınırlanmamaktadır. Lojistik faaliyet alanı taşıma, stok yönetimi, depo yönetimi, ambalajlama, sipariş işleme, elleçleme, gümrükleme müşteri hizmetleri, bilgi yönetimi, talep tahmini, fabrika-depo taşımacılığı ve atık parça yönetimini içine almaktadır.

Nakliyat faaliyetlerini anlayabilmek için malzemelerin tedarik zinciri içindeki akışını ele almak yeterli olacaktır. Nakliyat firmamız ürün, yük veya parçaların işletmeden teslim alınması ve adrese taşınmasından sonrasına kadar zincir içerisindeki tüm faaliyetleri düzenlemeye çalışır.

 

serdivan-nakliyat

Serdivan Nakliyat Firmaları

Serdivan nakliyat firmaları içerisinde yer alan taşıma, lojistik ve depolama temel çalışmalarımız olarak ele alınmaktadır. Bu faaliyetler tüm bakliyat firmaları içinde gerçekleştirilen anahtar faaliyetler durumundadır. Tüm işletmelerin nakliyat işlemleri etkin bir şekilde yürütülmesinde ve eşgüdüm sağlanarak taşımacılık görevlerinin tamamlanmasında önemli yer tutan faaliyetlerdir.

Sakarya Serdivan Nakliyeciler

Taşıma, bir nesnenin (ürün, yük, hammadde, hizmet vb.) bir yerden başka bir yere aktarılması işlemini temin eder. Malzeme akışının temelini oluşturmaktadır. Taşıma faaliyeti daha geniş anlamda ele alındığında müşteri ihtiyaçlarının giderilmesi amacı ile üretilen malların üretildikleri merkezlerden ihtiyaç duyulan merkezlere zamanında ve ekonomi bir şekilde ulaştırılmasıdır. Bu anlamda Serdivan nakliyecileri arasında adından söz ettiren firmamız yüklerinizin istenilen yere ulaştırılması ve tedarik zincirlerinde önemli bir rol üstlenmektedir.

Sakarya Serdivan nakliye ihtiyaçlarınızda uygun fiyatlar ve başarılı nakliyat hizmeti için bugün bizi arayın! 0532 178 2315