Gebze Nakliyat Hizmetleri

Baki Elen Nakliyat firması, Gebze nakliyat talepleri doğrultusunda çok çeşitli yapı, malzeme ve ekipman için en iyi ağır nakliye çözümünü tasarlama deneyimine ve ekipmanına sahiptir.

Firmamız, özel treylerler ve diğer taşıma sistemleri kullanarak kamuya açık karayolları, deniz yolları veya sıkışık çalışma alanlarından geçen ağır taşımacılığın üstesinden gelecek şekilde donatılmıştır. Nakliyenin mühendisliğini yapıyoruz, en uygun ekipmanı belirliyoruz ve tüm lojistik ve yetki alanı yükü kısıtlamalarını yönetiyoruz.

Türkiye’nin her bölgesine, mümkün olan en kısa uygulama süresini elde etmek için ekipmanın sıkışık kentsel alanlardaki ana yollardan geçmesine izin vermek için çok sayıda il ve ilçeden yetkililerle yakın bir şekilde çalıştık. Kocaeli, Sakarya, İstanbul, Yalova, Bursa ve Anadolu’da uzmanlaşmış, yüksek hacimli ve şehirler arası taşımacılıkta bölge lideri haline geldik.

gebze-nakliyat

Gebze Nakliyat Firmaları

Gebze sanayi bölgesi olması nedeniyle ülke üretiminin en canlı olduğu ilçelerin başında gelmektedir. İstanbul’dan Gebze’ye nakliyat firmaları talebi oldukça fazladır. Bölgemizin önde gelen nakliye firmaları arasında olan Baki Elen taşımacılık hizmetleri şirketi, müşterilerine tam profesyonel hizmet sunmaktadır.

Gebze nakliyat firması, yükleme, boşaltma, profesyonel taşımacılık, nakliye planlama ve proje mühendisliği danışmanlığı dahil olmak üzere eksiksiz bir ağır nakliye hizmeti sağlayabilir.

Fiyatlandırmamızı rekabetçi tutarken, kamyon ve treyler hizmetleri güvenlik ve verimlilik göz önünde bulundurularak sağlanmaktadır. Filomuz, müşteriye daha fazla bilgi ve kontrol sağlayan bir Araç İçi Yönetim Sistemi içerir. Taşıma yönetimi ekiplerimiz, üstlendiğimiz her projenin verimliliğini ve kalitesini sağlamak için, her ağır taşıma için gerekli tüm nakliyat izinlerini ve diğer belgeleri hazırlar ve alır.

Tesis ve Sanayi Fabrika Taşımacılığı

Şirketimiz, üretim tesislerinin yükleme noktasında operasyonel verimlilik veya tıkanıklık üzerinde herhangi bir etki yaratmadan tesis sürekliliğinin devam etmesine olanak tanıyan modüllerin herhangi bir mesafeden taşınmasında özel çözümler sunar. Gebze sanayi ve fabrika taşımacılığı alanında tüm nakliyat talepleriniz için çözüm ortağınız olabiliriz.

Bu çözümler, tek bir modül yükleme alanından birden fazla proje gerçekleştirmemizi sağlayarak müşterilerimize ve üreticilere tasarım, üretim ve kurulum söz konusu olduğunda daha esnek bir yaklaşım sunar. Bu, Gebze genelinde herhangi bir yerde inşa edilen modüller veya nakliye için daha düşük maliyetlerle sonuçlanır ve daha sonra nihai proje konumuna gönderilir.

Gebze Depolama ve Taşıma Hizmetleri

Baki Elen Nakliyat ve Lojistik, Gebze genelinde büyük boy kargo ve antrepo depolama tesisleri için konteyner depolama ve elleçleme, yerleştirme alanları sağlar. Ekiplerimiz nakliye, depolama ve montaj sağlayarak ithalat/ihracat için eksiksiz bir hizmet sunar. Kısa vadeli, uzun vadeli ve transit kargolar veya mallar için eksiksiz bir hizmet sunuyoruz.

Gebze nakliyat firmamız profesyonellerinden oluşan ekibi, depolama veya nakliyedeki olası kayıpları en aza indirmek için tüm gönderilerin gereken özenle taşınmasını sağlar. Ayrıca, müşterilerin isteğine göre bir malzeme taşıma ekipmanı ve diğer daha ağır hizmet araçları filosu da sağlayabiliriz. Bu, maliyet etkin bir şekilde eksiksiz bir anahtar teslimi depolama ve taşıma çözümü sunmamızı sağlar.

Başarılı hizmet, ideal fiyatlar ve zamanında nakliye hizmeti için bizi hemen arayın! 0532 178 2315