Elektrik olmasa nerede olurduk? Elektrik malzemeleri ve altyapı taşımacılığı, en önemli nakliyat hizmetlerinden bir tanesi olabilir. Baki Elen nakliyat hizmetleri şirketi olarak, Türkiye’nin en büyük enerji üretim şirketleri dahil olmak üzere büyük kamu hizmeti şirketlerine uzman taşımacılık sağlıyoruz. İster büyük rotorlar, ister ağır tesis, isterse daha küçük ama hayati öneme sahip ekipman olsun, çeşitli filomuz ihtiyaçlarınız için en uygun nakliyeyi sağlayabilir.

Deneyimli nakliye planlamacıları ekibimiz, teslimatınızı güvenli, verimli ve zamanında tamamlamanız için en iyi araç konusunda tavsiyede bulunabilecektir. Bizi büyük yükleri taşımak için tek adresiniz yapın, hizmetimize danışmanlık, izinler ve eskort öncü araç dahildir, bu da yükünüzü hafifletebileceğimiz anlamına gelir.

elektrik-ve-altyapi-tasimaciligi

Elektrik ve altyapı taşımacılığı hizmetinde de tüm Türkiye’yi kapsıyoruz, bu nedenle ekibimizi 0532 175 4245 numaralı telefondan arayabilir veya info@bakielen.com adresinden e-posta ile ulaşabilirsiniz. Tüm elektrik malzemeleri veya kamu hizmetleri ekipmanınız için nakliye çözümünüz biziz.

Hemen bizi arayın ve nakliyat bölgelerimiz hakkında bugün daha fazla bilgi edinin.