Dudullu Nakliyat Hizmetleri

Dudullu nakliyat hizmeti, ağır ve büyük hacimli yüklerin taşınması, nakliye araçları, kaldırma kapasitesi, yol koşulları, yol ve köprü yükleme kapasitesi, tünel genişliği ve yüksekliği ile orantılı olarak çeşitli taşıma modları gerektirir. Ağır yüklerin taşınmasının güvenli, ekonomik, etkin ve makul bir şekilde nasıl tamamlanacağı, fabrika ve sanayi projesinin sorunsuz bir şekilde uygulanmasının anahtarıdır.

İstanbul’un en yoğun sanayi şehri olan Dudullu İmes bölgesi, üretici şirketlerin lojistik ve sevkiyat ihtiyaçlarını yanında getirmektedir. Baki Elen nakliyat firması olarak profesyonel ekibimiz ve araç kapasitemiz ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Dudullu Ağır Yük Taşımacılığının Özellikleri

Dudullu civarında büyük ölçekli mühendislik ve fabrika projelerinin gelişmesiyle birlikte, genel kargoların yanı sıra ağır ve büyük boyutlu yüklerin taşınması da kendine has özelliklere sahiptir.

1.Yol koşulları için yüksek gereksinimler. Kargoların özelliğinden dolayı, yol üzerindeki köprü ve tünellerin ulaşım kısıtlamaları, yola yakın engeller vb. dahil olmak üzere yol koşullarının önceden araştırılması gerekmektedir. İyi yol koşulları, daha az köprü ve daha az kısıtlama olan rotayı seçmek faydalıdır.

2. Tek yönlülük. Ağır ve büyük boyutlu yükler genellikle farklı proje gereksinimlerine göre özelleştirildiğinden, her taşıma süreci için ayrı bir plan geliştirilmesi gerekir. Ve uzun vadeli üretim döngüsünün ve büyük ölçeğin özellikleri nedeniyle, nakliye esas olarak tek yönlü iken, ters yön neredeyse imkansızdır.

3. Özel araçları ve vinçleri kullanabilen ve bazı kazalarla başa çıkmak için esnek olan, daha yüksek nakliye profesyonellerine sahip ilgili operatörler gerektirir.

4. Yüksek taşıma riskleri. Özel yüklerin sınırlı olması sonucunda son derece ciddi araç ve yük kayıplarına ve diğer her türlü doğrudan veya dolaylı ekonomik kayıplara neden olacağı gibi, nakliye sırasında herhangi bir dikkatsizlik varsa projenin uygulanmasını doğrudan etkileyecektir.

dudullu-nakliyat

dudullu-nakliyat

Nakliyat Ambarı Firmaları

Baki Elen Dudullu nakliyat firmaları ağırlıklı olarak endüstriyel ekipman, hidrolik güç, elektrik gücü, kimyasal, metalurji ekipmanı, aşırı uzunluk, aşırı genişlik, aşırı yükseklik, aşırı ağır yükler, ambar, fabrika taşımacılığı ve diğer inşaat ekipmanlarının ağır kargo karayolu taşımacılığı işini üstlenmektedir. Örneğin, ülke çapında kapıdan kapıya ağır yük ve kargo taşımacılığı, nakliyat ambarı taşımacılığı hizmetlerine sahiptir.

Dudullu Nakliyeciler

Firmamız Dudullu nakliyeciler içerisinde en uygun araç ve ekipmanlara sahiptir. Özel araç ekipmanı yelpazesi şunları içerir: Çok eksenli kaldırma/taşıma ve birleştirme hidrolik düz yarı römork, çelik merdiven plakası tabakası, Ağır hizmet tipi içbükey yarı römork, genişletme kartı, çerçeve plakası, alçak düz panel yarı römork, profesyonel bıçak taşıma plakası gibi çeşitli ekipmanları kullanarak sorunsuz nakliye hizmeti sağlıyoruz. Nakliye firmamız İstanbul ve Dudullu çevresinin yoğun taşımacılık taleplerine ayak uydurarak yıllardır edindiği tecrübesini yeni müşterilerine de aktarmaktadır.

Dudullu nakliye ihtiyaçlarınızda en uygun fiyatlar ve ideal nakliye hizmeti için bugün bizi arayın! 0532 178 2315