Dozerleri Taşımak İçin En İyi Uygulamalar

Dozer gibi ağır iş makineleri bir yerde uzun süre sabit kalmaz, bir şantiyeden diğerine geçer ve otoyolda sürülerek hareket ettirilemez. Dozer taşımacılığı sürecinde, nakliye ekipmanı, karmaşık lojistik ve şehirden şehre değişebilen yasal kurallara uyumluluk ve bağlılık gerektirebilir. Baki Elen, tüm süreci basitleştirmek için burada sizlerle. İster bir dozer ister diğer inşaat ekipmanlarını şehir içinde veya ülke genelinde taşımanız gerekiyorsa, Baki Elen nakliyat hizmetleri geniş deneyime sahip nitelikli ekiple bağlantı kurmanızı sağlar. Ekipman taşımanızın sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlamak için bazı ipuçları.

Dozeri taşımak için kullanılan treylerin, dozer ve ataşmanlarının boyut ve ağırlığını barındırmak için gereken alana ve kapasiteye sahip olduğundan emin olun. En sık kullanılan treylerlerden bazıları düz yataklı, basamaklı ve lowbed treylerdir.

dozer-tasimaciligi-nakliyesi

Dozerinizi Taşıma İçin Hazırlayın

İlk olarak, dozerinizin boyutunu belirlemek önemlidir. Geniş bir yük denilebilecek kadar büyükse, bu ek ücretler gerektirecek ve teslimatı yavaşlatabilir. Bazı yüklerin yüksekliğini, ağırlığını ve uzunluğunu değiştirerek ve ayrı olarak gönderilebilecek tüm aksesuarları, ekleri ve bileşenleri çıkararak bu sorunu çözebilirsiniz.

Herhangi bir hareketli parçayı hareketsiz hale getirmek de önemlidir. Önce dozerin en büyük kısmı yüklenmelidir, bu nedenle bıçak arkaya doğru olmalıdır. Bazı durumlarda, bıçağın çıkarılması gerekebilir.

Kabin içinde hareket edebilecek ve kontrollere zarar verebilecek hiçbir şey olmadığından emin olun. Seyahat mesafesine bağlı olarak, taşıma sırasında akü kaybı olmaması için akü bağlantısını kesmek de isteyebilirsiniz.

Dozer taşımacılığı ihtiyaçlarınızda en uygun nakliye fiyatlarını almak için Baki Elen nakliyat şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Faaliyet gösterdiğimiz nakliyat bölgeleri hakkında bilgi edinin.